Техник,телекомуникации

Описание

Задължения и отговорности:
* изграждане на вътрешни и външни мрежи;
* диагностициране и разрешаване на клиентски и глобални проблеми в мрежата на компанията;
* работа с различни инструменти и измервателна апаратура;
* свързване на нови абонати към мрежата на компанията;
* контролира състоянието, поддръжката и ремонта на елементите; диагностицира и отстранява възникнали проблеми.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:
Висше

Специални умения:
Изисквания към кандидатите: - готовност за работа в екип и усвояване на нови знания и умения; - опит в обслужването на оптични мрежи и кабели се счита за предимство; -познания за типовете мрежи и елементите на мрежата на кабелните оператори и Интернет доставчици.

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 500 до 600 лева на месец

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Телекомуникации

Населено място:

Гр. Благоевград

Дата:

19.07.2016

Организация:

Костадинова

Детайли за организацията:

Повече информация за Костадинова може да получите ТУК