Бутиков цветарски магазин търси Аранжор/ка

Цветарски магазин търси мотивирани и талантливи хора, които да се присъединят към нашия екип.

Ако обичате цветята, имате креативно мислене и се интересувате от цветарство, това е възможността за вас.

Позицията включва следните отговорности:

-1- Опаковане на подаръци - ще бъдете отговорни за стилното опаковане на различни видове подаръци, като използвате разнообразни материали, за да създадете привлекателни и елегантни опаковки.

-2- Аранжиране на букети - ще имате възможността да създавате красиви букети, комбинирайки различни цветя и други елементи. Вашата креативност и умение да съчетавате цветове и текстури ще бъдат ценени.

-3- Обслужване на клиенти - ще предоставяте професионално обслужване на нашите клиенти, съветвайки ги относно подбора на цветя и подаръци и осигурявайки им приятно преживяване при посещение на магазина.

-4- Отглеждане на саксийни цветя - ще се грижите за поддържането и отглеждането на разнообразни видове саксийни цветя, включително поливане и подрязване, за да гарантирате тяхната свежест и здраве.

Изисквания към кандидатите:

- Предишен опит в цветарски магазин или сродна област ще се счита за предимство, но не е задължителен.

- Страст към цветята и интерес към цветарството.

- Възможност за работа в екип и отлични комуникационни умения. /препоръчително е владеенето на чужди езици като руски и английски./

- Отговорност и внимание към детайлите.

Магазинът се намира в Гранд Мол Варна. Предлагаме ви възможността да работите в приятна и творческа обстановка, с възможности за лично и професионално развитие. Заплащането ще бъде договорено по индивидуална основа, в зависимост от опита и уменията на кандидата, както и възможността за работа на 8 или 4 часа.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията и сте готови да се присъедините към нашия екип, моля, свържете се с нас на посочения телефон, за кратко интервю и уточняване за среща на място в магазинчето ни.

Очакваме с нетърпение да работим с вас и да създадем незабравими цветни моменти за нашите клиенти!

Контактна информация: +359888005120

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1200 лева на месец

Категория:

Изкуство/Развлечение/Промоции
Консултантски услуги
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

16.06.2024

Организация:

Романс

Детайли за организацията:

Повече информация за Романс може да получите ТУК