ERP консултант - системи за управление на документи (DMS)

Horizons е консултантска фирма с над 18-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Наш доверен партньор и клиент е водеща българска компания с над 25-годишен опит в предоставянето на иновативни IT решения за управление и оптимизиране на бизнес процесите.

Във връзка с развитието на бизнеса на компанията търсим професионалист, който да се присъедини към екипа на позиция:

Основни отговорности:
Участие в срещи и подпомагане на потенциални клиенти при избор на работещи бизнес решения
Проучване на специфичните потребности на клиентите и координиране на процеса по разработка на индивидуално решение
Анализиране и определяне на функционалностите на системата за управление на документи
Разработване на проектна документация, включително технически изисквания и спецификации, инструкции за работа със системата
Участие в цялостния процес по внедряване на системи за управление на документи
Настройка на системата и обучение на клиентите
Участие в процеса на поддръжка и консултиране при технически проблеми

Успешните кандидати притежават:
Висше образование
Предишен опит с документни системи и/или внедряването на софтуер като консултант или вътрешен ERP support
Опит с MS SQL и други бази данни
Базови познания по Visual Basic или C#
Работно ниво на английски език
Мотивация за постоянно надграждане на техническите умения и професионалната квалификация
Любопитство и стремеж към намиране на работещи решения на комплексни бизнес казуси

В случай, че откривате допирни точки с Вашите професионални интереси, изпратете ни актуална автобиография! Първоначалният подбор ще се извърши по документи и ще се свържем само с одобрените кандидати.

Хорайзънс има лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

11.11.2021

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал