Специалист ТРЗ

В Адеко България, ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция, съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

Във връзка с разширяването на дейността на наш клиент, търсим да назначим специалист ТРЗ.

Основни отговорности:

Съставяне на трудови договори, допълнителни споразумения и документи за прекратяване на трудово правоотношение;
Изготвяне и подаване на уведомления и декларации към НАП;
Поддържане на лични досиета на служители;
Изготвяне на служебни бележки, удостоверения, оформяне на трудови книжки;
Подаване към НОИ на информация за отпуск поради временна неработоспособност, отглеждане на дете и т.н.;
Обработка на данни и изчисляване на работни заплати, съставяне на платежни ведомости и рекапитулации;
Изготвяне и подаване на справки и отчети към НСИ;
Изготвяне на годишни данъчни декларации.

Изисквания към кандидатите:

Подходящо образование;
1-4 години опит като специалист ТРЗ;
Средно ниво на владеене на английски език;
Познания по Кодекс на труда, Кодекс на социалното осигуряване, Закон за данък върху доходите на физическите лица;
Опит в сумарно изчисляване на работна заплата (работа на смени, ненормирано работно време и др.);
Познания по категориите труд;
Отлични комуникативни умения и работа в екип.

Компанията предлага:

Отлична работна атмосфера в престижна компания;
Възможности за професионално развитие;
Конкурентно възнаграждение.

Ако тази възможност представлява интерес за Вас изпратете ни Вашата автобиография на български език.

Ще се свържем само с кандидатите, одобрени по документи.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната агенция по заетостта №1814/8.12.2014

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Информационни Технологии

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 3000 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

20.10.2017

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК