Мениджър eлектро-поддръжка- Пловдив

UpSkill е агенция за подбор на персонал, готова да направи всичко възможно, за да Ви помогне да намерите най-добрата възможност за работа. Нашият екип от експерти е с 15 години опит в консултирането и осигуряването на дългосрочна подкрепа при търсене на нова работа.
Вярваме, че съчетаването на професионализъм с откритост и положително отношение е най-добрата политика и затова сме готови да Ви съдействаме през целия процес на смяна на работодателя. Във всеки един момент можем да предложим множество свободни позиции в различни компании, нуждаещи се от голямо разнообразие от кадри.
Ако търсите нова работа, ние ще Ви предоставим множество възможности, ще бъдем на разположение, за да отговорим на всички Ваши въпроси, ще Ви помогнем да се подготвите за интервюто, ще предоставим пълноценна обратна връзка и ще Ви подкрепяме в процеса до първия ден на новата Ви работа.

Настоящият ни клиент е водеща фирма в областта на производството на възобновяема енергия с големи проекти в Южна България. От тяхно име търсим Мениджър електро-поддръжка фотоволтаични паркове.

Задължения:
Координира, организира и контролира дейностите по инвестициите, технологията, графиците и договорите в строителния процес свързани с електрическите инсталации;
Следи за изпълнението на инвестиционния проект по част електрически инсталации;
Преглежда и предава проектите по част Електро във всички фази на изпълнителите по съответния ред;
Контролира и приема влаганите материали, включително контрол в складовете на доставчиците;
Проверява и подписва разплащанията с изпълнители и доставчици;
Своевременно създава документи за некачествено извършени работи и доставки;
Решава текущи технически и организационни въпроси по изпълнение на ел. инсталациите и информира писмено водещия инженер за настъпили промени;
Познава проектната документация по част Електро – чертежи, количествени сметки, спецификации, технически изисквания, инструкции, технологии за реализация;
Познава нормативната уредба в строителството по част електрически инсталации;
Създава документи, указания и инструкции, свързани с техническата и организационна подготовка в строителството;
Контролира своевременната подготовка на строителните книжа и съответствието им със стандартизационните изисквания;
Описва периодично в доклад до Ръководител проект цялостното изпълнение на възложената задача, трудности по време на изпълнението и ход на извършване на поетапната работа;
Следи за изпълнението на договорените графици на строително-монтажни дейности и доставката на оборудване и информира съответните ръководители;
Участва в администрирането на всички дейности по проекта, като комуникира активно с всички членове на проектният екип и EPC компании, както и с всички държавни и общински органи и институции по отношение на съгласувателни процедури и документи;
Изготвя графици за превантивна поддръжка на съоръженията и други дейностите по поддръжка на прилежащата територия
Отговаря за поддържането и оформянето на цялата необходима документация за изпълнението и управлението на проекта, както и впоследствие за неговата поддръжка;
Отговаря за постигане на заложените проектни параметри.

Изисквания:
Висше образование Електроинженер – магистър, Специалност “Eлектроенергетика и електрообзавеждане”;
Опит в поддръжката на Индустриални съоръжения;
Опит при внедряването на система за цялостна поддръжка;
Ръководен опит на подобна позиция е предимство;
Английски език добро ниво на владеене;
Компютърна грамотнoст MS office, Опит при работа със CMMS софтуер и ERP системи;
Комуникативност;
Организираност:
Свидетелство за управление на МПС категория B.

Компанията предлага:
Възможност за професионално развитие във водеща компания на пазара;
Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от професионалисти;
Дългосрочни трудови взаимоотношения;
Отлично възнаграждение.

Ако разпознавате себе си в описанието по-горе, моля, изпратете ни автобиография.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Лиценз No.2826. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Електроника и Електротехника

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, жк. Дружба 2

Дата:

14.08.2023

Организация:

UpSkill Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за UpSkill Ltd. може да получите ТУК