PHP програмист

“Ди Джи Софт” ООД е компания, разработваща поръчкови софтуерни продукти за оптимизиране на бизнес процеси и уеб базирани решения с фокус върху моделирането, автоматизирането, управлението и оптимизирането на бизнес процесите с цел подобряване на резултатите на предприятието.
Компанията търси да наеме програмисти с опит в областта на уеб програмирането.

Основни отговорности:
- Разработване, поддръжка и подобряване на уеб приложения, част от продуктовото портфолио на компанията;
- Изпълняване на поставените задачи според изискванията и сроковете на проекта.

Минимални изисквания:
- Oпит с PHP, минимум 1 година, не е задължително да е професионален, но да има портфолио с проекти;
- Работа с MySQL и/или PostgreSQL, може и непрофесионален;
- Работа с javascript и AJAX заявки;
- Добро владеене на работен IT английски език.

Позицията включва работа по следните области:
- PHP 5, MVC, Content management Systems;
- SQL (MySQL, др.);
- Javascript (Ajax, JQuery);
- CMS системи;
- Бизнес и финансов софтуер;

ЗА ПРЕДИМСТВО ЩЕ СЧИТАМЕ:
- Опит в разработването на уеб сайтове и уеб базирани приложения;
- Работа по бизнес софтуер- ERP, CRM и др.;
- Познания по PHP5, MVC, PostgreSQL;
- Умения за работа със Subversion/SVN;
- Опит с CMS системи;
- Опит в писането на техническа документация.

Търсим хора с желание за развитие в уеб програмирането, със способности за различно мислене и решение на проблеми и мотивирани да създават уеб услуги, които да се ползват от хиляди.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Трудов договор;
- Работа по интересни и иновативни проекти;
- Приятна работна среда;
- Възможност за бонуси;
- Допълнително обучение и професионално усъвършенстване;
- Гъвкаво работно време, съобразено и за студенти.

За да кандидатствате, моля изпратете:
1) Актуално CV и контакти;
2) СНИМКА;
3) ПОРТФОЛИО с уеб дизайн проекти, ако е налично.

Ще се свържем лично единствено с одобрените кандидати.

Данните, които предоставяте, са защитени от ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява освен за целите на други конкурси в компанията, с изключение на случаите на писмено изразено несъгласие за това от Ваша страна.

Месторабота: Варна

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Профил:
Информатика, Компютърни системи и технологии

Специални умения:
- Oпит с PHP, минимум 1 година, не е задължително да е професионален, но да има портфолио с проекти; - Работа с MySQL и/или PostgreSQL, може и непрофесионален; - Работа с javascript и AJAX заявки; - Добро владеене на работен IT английски език.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Интернет
ИТ и Компютърни специалисти
Хардуер/Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. Варна

гр. Варна, ж.к. Владислав Варненчик, бл. 21, вх. 8, ет. 7. ап. 21

Дата:

01.02.2017

Организация:

"Ди Джи Софт" ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Ди Джи Софт" ООД може да получите ТУК