PHP програмист - стаж

“Ди Джи Софт” ООД е компания, разработваща поръчкови софтуерни продукти за оптимизиране на бизнес процеси и уеб базирани решения с фокус върху моделирането, автоматизирането, управлението и оптимизирането на бизнес процесите с цел подобряване на резултатите на предприятието.
Компанията търси да наеме студенти като стажанти програмисти в областта на уеб програмирането във връзка с проект “ Студенстки практики” с възможност за постоянна заетост след приключване на платения стаж.

Основни отговорности:

- Разработване, поддръжка и подобряване на уеб приложения, част от продуктовото портфолио на компанията;
- Изпълняване на поставените задачи според изискванията и сроковете на проектите.

Изисквания:

- Познания по PHP и шаблони за програмиране;
- Да за запознати с MySQL или сходен сървър за база от данни;
- Работно владеене на английски език;
- Добри аналитични умения и логическо мислене;
- Желание за усвояване на нови знания и умения и развитие в уеб програмирането;
- Да има поне един завършен проект в областта, може и непрофесионално, който да може да покаже.

Ще разширите познанията си по:

- PHP 5, MVC, Content management Systems;
- SQL (PostgreSQL, MySQL, др.);
- Javascript (Ajax, JQuery);
- XML, web services;
- Linux.

ЗА ПРЕДИМСТВО ЩЕ СЧИТАМЕ:

- Опит в разработването на уеб сайтове и уеб базирани приложения;
- Познания по PHP5, MVC, PostgreSQL;
- Умения за работа със Subversion и SVN;
- Опит в писането на техническа документация.

Търсим хора с желание за развитие и обучение, със способности за различно мислене и решаване на проблеми и мотивирани за успех!

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Платен стаж съобразен с програмата Ви в университета;
- Работа в динамична среда и екип от млади специалисти;
- Допълнително обучение и професионално усъвършенстване;
- Гъвкаво работно време;
- Възможност за постоянна заетост след приключване на платения стаж.

За да кандидатствате е необходимо да изпратите:
1) Актуално CV
2) СНИМКА
Ще се свържем лично единствено с одобрените кандидати.

Данните, които предоставяте, са защитени от ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява освен за целите на други конкурси в компанията, с изключение на случаите на писмено изразено несъгласие за това от Ваша страна.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Профил:
Информатика, Компютърни системи и технологии

Специални умения:
- Познания по PHP и шаблони за програмиране; - Да за запознати с MySQL или сходен сървър за база от данни; - Работно владеене на английски език; - Добри аналитични умения и логическо мислене; - Желание за усвояване на нови знания и умения и развитие в уеб програмирането.

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Стаж

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 480 до 480 лева на месец

Категория:

Интернет
ИТ и Компютърни специалисти
Хардуер/Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. Варна

гр. Варна, ж.к. Владислав Варненчик, бл. 21, вх. 8, ет. 7. ап. 21

Дата:

24.02.2017

Организация:

"Ди Джи Софт" ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Ди Джи Софт" ООД може да получите ТУК