Системен администратор мониторинг мрежа

Вижън Системс ЕООД е амбициозна компания предлагаща компютри, компютърни технологии, търговия и сервизно обслужване на дигитално оборудване. От основаването си през 2007г. фирмата залага на най-новите електронни технологии и утвърдени продукти, както и на една семпла философия – качество, иновации и надеждност. Ние вярваме, че доброто обслужване и персоналното отношение напълно оправдават доверието, което ни гласуват многобройните ни клиенти.

Във връзка с разширяване дейността на компанията, Вижън Системс ЕООД търси мотивирана личност, която да се присъедини към нашия екип от професионалисти, заемайки позицията:

Системен администратор - мониторинг мрежа

Според нас, успешният кандидат притежава следния профил:
• Организиран, със системен подход в работата, ориентиран към резултата;
• Аналитично мислене и способност за самостоятелна работа;
• Умения за работа в динамичен екип при зададени времеви срокове;
• Практически опит или познания в окабеляване, инсталиране и конфигуриране на операционни системи и мрежи и периферни устройства;
• Познания в поддръжката и изграждането на LAN и слаботокови мрежи;
• Отлични комуникативни умения за работа в екип и свързана с пряка комуникация с клиентите;
• Активен шофьор – позицията е свързана с пътувания в рамките на града;
• Владеене на английски език на работно ниво;

Изисквания към кандидата:
• Висше техническо образование с насоченост към информационни и/или комуникационни технологии или информатика (не се изисква притежаване на сертификати).
• Предишен практически опит при инсталация, внедряване и поддръжка на информационни технологии.
• Опит с операционни системи Windows / Linux;
• Опит с мрежови устройства;
• Опит в документиране на проблеми възникнали по време на работа и водене на инженерен журнал на комуникационни устройства;

С предимство ще се ползват кандидати с :
• Опит при работа със софтуери за мрежово наблюдение;

Основни отговорности:
• Извършване на контрол, сервизна дейност и поддръжка по договори за абонаментно обслужване на клиентска ИТ инфраструктура.
• Разработване и внедряване на технологични решения за корпоративни клиенти – изграждане на ИТ инфраструктура, комуникационни решения, виртуални частни мрежи, защитни стени и решения за информационна сигурност.
• Изграждане на техническата инфраструктура на компанията;
• Диагностициране и отстраняване на проблеми, свързани с комуникационната среда - на ниво инфраструктура и мрежово ниво;
• Предложения за подобряване работата на информационната система .
• Поддържа архив от документацията на софтуера и хардуера на електронен носител;

Ние Ви предлагаме:
• Работа в компания, която цени потенциала и бъдещето на екипа си;
• Конкурентно възнаграждение;
• Динамична и разнообразна работа, с възможност за професионално развитие;
• Приятна работна среда с млад и мотивиран екип;

Работната позиция е за гр. София.
Ако нашето предложение за работа представлява интерес за Вас и желаете да станете част от нашия екип, моля, изпратете актуална автобиография със снимка в европейски формат чрез бутона "Кандидатстване" не по-късно от 15.02.2017 г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД.
Вижън Системс Еоод се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Електроника и Електротехника
ИТ и Компютърни специалисти
Хардуер/Разработка и поддръжка
Софтуер/ Разработка и поддръжка
Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ж.к. Люлин, Бл. 408

Дата:

30.01.2017

Организация:

Вижън Системс ЕООД

Повече информация за Вижън Системс ЕООД може да получите ТУК