РЪКОВОДИТЕЛ ЗВЕНО КОТЕЛНО ОБОРУДВАНЕ- Варна

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент, международна компания, участваща в мащабни проекти, търсим опитен професионалист за позицията:

РЪКОВОДИТЕЛ ЗВЕНО КОТЕЛНО ОБОРУДВАНЕ

Вашите отговорности са да:

- Организира, осигурява, реализира и контролира производствените дейности по договорите и съблюдава спазването на възложените обеми и срокове;
- Осигурява стриктно спазване на изискванията на инструкциите и другите документи по надеждна и безопасна работа;
- Осигурява режима на работа на персонала на цеха и докладва за изпълнението и за възникнали затруднения;
- Следи за правилното изпълнение на работните роли и задачи;
- Изготвя заявки за доставка на оборудване, резервни части, материали, инструменти и работно облекло в съответствие с нормите за експлоатация и ремонтни нужди и осигурява тяхното получаване;
- Осигурява ресурс за обемите работа, като заявява и участва при подбора на работниците, разпределение по работни места и дефинира нужди от обучение;
- Ръководи ремонта, техническото обслужване и преустройство на съоръжения с повишена опасност, числящи се към цеха.

Успешният кандидат притежава:

- Висше техническо образование - специалност топлотехника;
- Организация, осъществяване, управление и контрол на технологичните процеси по ремонт на съоръжения и оборудване в топло-електрически централи, мрежи и системи, химични и други производства.
- Минимум 3 години опит на позиция, свързана с ръководене на производствени процеси и на екипи;
- Високо ниво на комуникативност, диалогичност и лидерство;
- Английски език на средно ниво;
- Отлична компютърна грамотност;
- Отговорност, организираност, конфеденциалност.

Компанията предлага:

- отлични условия на труд и приятна работна атмосфера;
- мотивиращо възнаграждение и богат социален пакет;
- дългосрочна работа в компания с високи ценности и стандарти;
- Отлична възможност за професионална реализация;

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, моля да кандидатствате с актуална автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”.

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ИЗИ КОНСУЛТ ООД

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

16.06.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК