Специалист Логистика - логистична база (по заместване)- София

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция Снабдяване ние търсим отговорен и мотивиран кандидат, който да заеме позиция Специалист, Логистика - логистична база (по заместване)

ОТГОВОРНОСТИ
Предоставя логистични услуги на вътрешните и външните клиенти на Виваком
Обработва on-line поръчки създадени през BSS, администрира заявки по ръчен процес, касаещи сделки от разстояние
Приема стоки и ги заприхождава в ERP системата с прилежащите им реквизити, работи със SAP и Excel.Контролира коректността на серийните номера на материалите (ICC; IMEI)
Следи и администрира движението на устройства в ERP системата
Тества и окомплектова крайни мрежови устройства.
Подрежда и съхранява стоки и материали
Позицията е по заместване.

ИЗИСКВАНИЯ
Висше образование, степен бакалавър
Минимум 1 година професионален опит на подобна позиция
Добро познаване на логистичните процеси
Опит със складови системи (SAP)
Препоръчително - владеене на английски език
Отлични компютърни умения – MS Office
Много добри организационни умения
Умения за работа в екип

Ние Ви предлагаме
Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

26.10.2020

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК