Проектант

Описание

Проектант
За компанията:

ИТА Груп България е група от 5 компании, работещи в различни сфери на българския пазар, основно в сферата на информационните технологии и телекомуникациите.

Отличаваме се с високо качество, прецизност и изпълнение в кратки срокове.

Нашата компания е коректен и надежден партньор и е изцяло ориентирана към интересите на клиентите. По този начин можем да гарантираме, че нашите клиенти ще получат необходимото съдействие по време на цялостния процес на изпълнение на даден проект от фаза проучване и проектиране до крайна реализация и пускане на системата в действие. Имаме възможности и компетенции да реализираме всички нови идеи на нашите клиенти свързани с разширение и оптимизация на вече инсталирани системи.

Нашата компания има няколко офиса, сервизна база и автомобили, професионално тест оборудване и експерти специализирани в различни сфери. Техния професионализъм и добрата вътрешна координация са основните предпоставки за доверието на клиентите към нас. Доказателство за това е факта, че нашата компания е реализирала над 500 проекта.

Благодарение на нашия дългогодишен опит, лесно можем да определим изискванията на клиентите и използвайки най-нови технологии успешно да задоволим и оправдаем техните очаквания Стремежа към постоянно повишаване квалификацията на нашите специалисти, задълбочени анализи и проучвания ни позволява да определяме индивидуалните потребности на всеки клиент и да предлагаме прецизно адаптирани решения, актуални в дългосрочен план.

Идеалният кандидат ще притежава:

• Висше техническо образование;
• Пълна проектантска правоспособност (слаботокови системи)
• Опит в проектирането на слаботокови инсталации
• Владеене на английски език на работно ниво
• Умение за работа в екип
• Компютърна грамотност – Microsoft Office, AutoCad
• Способност за адекватни реакции и инициативи за решаване на възникнали в хода на проектирането проблеми
• Желание и стремеж към постоянно повишаване на квалификацията

Основни задължения и отговорности:

• Проектиране на специализирани слаботокови системи;
• Изготвяне на екзекутивни чертежи по проекти;
• Огледи на обекти;
• Изготвяне на спецификации за оферти;
• Контрол при изпълнението на проекта;
• Възможни са командировки в страната

Ние предлагаме:

• Възможности за професионално развитие
• Работа в млад екип от мотивирани специалисти
• Възможност за пътувания
• Възможност да бъдете част от водеща компания на пазара
• Възможност за участие в едни от най-големите в момента проекти в сферата на комуникациите
• Специализирани обучения в страната и чужбина
• Възможност за участие в международни проекти
• Атрактивно възнаграждение

Ако желаете да намерите интересна и динамична работа, с дългосрочна ангажираност в авторитетна компания, която е изградила силна култура на отговорност и смята за свой приоритет постигането на удовлетвореност в работата за всеки служител, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. "Витоша" 176

Дата:

27.02.2017

Организация:

ИТА Инженеринг ООД

Повече информация за ИТА Инженеринг ООД може да получите ТУК