Мениджър екип "Техническо управление на ИТ услуги"

Ако имаш желание да се реализираш в сферата на телекомуникациите като мениджър на екип от професионалисти, да ги мотивираш и развиваш, давайки им личен пример, да организираш и ръководиш работните процеси в екипа и да следиш за качественото им изпълнение, ние имаме идеална възможност за теб:

Мениджър екип Техническо управление на ИТ услуги Дирекция „Управление на услуги“

Отговорностите ти ще бъдат да:
• организираш оперативната работа на екипа по отношение техническото управление на ИТ услугите в компанията
• планираш, реализираш, наблюдаваш и разширяваш ИТ услугите в компанията
• осигуряваш планирането и архитектурата на всички свързани системи в отдела
• осигуриш необходимото ниво и качество на услугите договорено с вътрешни и външни клиенти (SLA)
• анализираш пазара, координираш действията с доставчиците и да заявяваш всички необходими услуги, системи, средства, оборудване и обучение за екипа
• отговаряш за инсталирането на компютърен хардуер и софтуер, конфигурирането, управлението и поддръжката на всички компютри и периферни устройства
• планираш внедряването, поддръжката и оптимизацията на всички Майкрософт базирани сървъри и услуги
• осигуряваш ИТ обслужването на крайните потребители и на магазините на компанията
• осигуряваш съответствие по SOX – преглеждаш периодично и следиш за изпълнението SOX контролите отнасящи се за ИТ системите

Ако притежаваш:
• висше образование по Телекомуникации или Информационни технологии
• минимум 5 години опит в областта на проекти за развитие, експлоатация и поддръжка на комплексни ИТ системи и услуги
• отлични познания в областта на Microsoft Продукти – Операционни Системи (Desktop/Server), Active Directory, Exchange, SharePoint, Lync, SCCM, SCOM, SQL
• отлични познания за интеграция на ИТ услуги работещи в Microsoft среда
• отлични познания в областта на периферни устройства – принтери, скенери, ПОС терминали и др.
• добри познания в областта на компютърни мрежи
• аналитично мислене и умение за решаване на проблеми
• комуникативност, отговорност, инициативност и изпълнителност
• конфиденциалност, акуратност и прецизност
• добро владеене на английски език

Ние ще ти предложим:
• възможност да се присъединиш към една от най-бързо развиващите се индустрии
и да работиш за лидера на пазара на телекомуникации
• работа в екип от високо мотивирани специалисти
• възможности за обучения съобразно професионалните нужди
• атрактивно възнаграждение и пакет от социални придобивки

Кандидатствай сега!

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Хардуер/Разработка и поддръжка
Софтуер/ Разработка и поддръжка
Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Кукуш 1

Дата:

28.04.2017

Организация:

А1 България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за А1 България ЕАД може да получите ТУК