Търговски Консултант-Продавач за продажба на хардуер, системен и приложен софтуер

АКСИОР ООД търси да назначи Търговски Консултант-Продавач за продажба на хардуер, системен и приложен софтуер.

Основни отговорности:
- идентифициране, привличане и установяване на контакт с потенциални клиенти;
- организация и координация на цялостното протичане на проект – изготвяне на оферта, осигуряване на исканото от клиента решение, приключване на проекта ;
- технически и финансови решения за фирмено управление, оптимизация на бизнеса, електронен обмен на данни;
- поддържане на контакти с дистрибутори, изготвяне на необходимата документация, свързана с продажбите и финансови отчети;
- участие в изготвянето на тръжна документация;
- следене на пазара на IT системи и софтуерни приложения за управление и оптимизация на бизнес процесите - тенденции, нови технологии, конкуренти;
- участие в търговски представяния и маркетингови кампании;

Изисквания:
- Висше образование в областта на ИТ, Икономика, Математика, Информатика или други подобни;
- Опит в продажбите на приложен софтуер, цялостни IT решения за управление, техническо консултиране и/или системен анализ;
- Познания в областта на системни софтуерни платформи, компютърната архитектура, RDBS са желателни;
- Отлично владеене на английски език, немски език е предимство;
- Отлична компютърна грамотност;
- Резултатно ориентирана личност, комуникативност и умение за работа в екип;

Компанията предлага:
- предизвикателна позиция в динамична работна среда;
- вътрешно и външно обучение в съответните платформи;
- възможност за професионална реализация в областта на информационните технологии;
- конкурентно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;

Ако обявената позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете подробна автобиография с актуална снимка . Моля, посочете референтния номер на позицията, за която кандидатствате.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Aдминистративна дейност и продажби

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Александър Жендов 6, етаж 7

Дата:

24.04.2017

Организация:

АКСИОР EООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АКСИОР EООД може да получите ТУК