Финансов Мениджър с немски език

Астрея Човешки ресурси е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Започнахме с офис в София и след няколко години на професионализъм успяхме да се разширим във Велико Търново и Бургас.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти - търсим Финансов Мениджър с немски език.

Задължения и отговорности:
* ръководи на екип от финансисти и счетоводители;
* комуникира изцяло с офиси извън България;
* отговаря за оптимизирането на финансовите процеси;
* консолидира финансовата информация в различните отдели;
* поставя на задачи и следи за тяхното изпълнение

Изисквания към кандидатите:
* владеене на Немски език на ниво минимум B2;
* опит с трудово право, юридическа насоченост;
* опит на подобна позиция поне 3 години;
* отлични аналитични умения;
* опит в търговска компания;
* отлична компютърна грамотност;
* лоялност, дисциплинираност и отговорност.

Клиентът ни предлага:
* стандартно работно време;
* отлични условия на работа в динамична и развиваща се компания с мотивиран екип от професионалисти;
* въвеждащо обучение и последващи професионални обучения;

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата IZ_FM).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички предоставени от вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. (Astrea MT Ltd. – reg. No. 1578, exp. 10.04.2018 from MLSP).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Финанси
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

25.09.2017

Организация:

Астреа МТ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Астреа МТ ЕООД може да получите ТУК