Шлосер

Описание

Фирма Нютон Денюб ЕООД търси да назначи Шлосер
Описание на позицията:
Нютон Денюб ЕООД, водеща компания в областта на металообработването и индустриалното производство, търси да назначи опитен и квалифициран Шлосер.
Основните отговорности на позицията включват:
• Изпълнение на различни шлосерски операции – рязане, огъване, пробиване и монтаж на метални конструкции и детайли.
• Работа с ръчни и електрически инструменти.
• Изработване на детайли по чертежи и техническа документация.
• Контрол на качеството на изработените детайли.
Изисквания:
• Опит на позиция Шлосер
• Отлични технически умения и познания по обработка на метални изделия.
• Способност за работа с чертежи и техническа документация.
• Внимание към детайлите и способност за самостоятелна работа.
• Отговорност и спазване на срокове.
Ние предлагаме:
• Конкурентно заплащане и социални придобивки.
• Работа в утвърдена компания с възможности за професионално развитие.
• Обучения и подкрепа за повишаване на квалификацията.
• Приятелска и динамична работна среда.

Ако желаете да се възползвате от тази възможност и да поемете щафетата от нашия пенсиониращ се колега, моля, изпратете вашето CV на team@sordje-fertigung.at
Присъединете се към екипа на Нютон Денюб ЕООД и продължете традицията на висококачествена работа!
Контакти: Адрес: Складово-производствена зона - Слатина, ул. „Гео Милев “160, 1574 София
Телефон: +359 2 996 35 28, +359 2 996 35 27
Имейл: team@sordje-fertigung.at
Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност.

Компанія "Ньютон Денюб"ЕООД шукає для працевлаштування слюсаря

Опис вакансії: "Ньютон Денюб" ЕООД, провідна компанія в галузі металообробки та промислового виробництва, шукає досвідченого та кваліфікованого слюсаря.

Основні обов'язки на посаді включають: • Виконання різноманітних слюсарних операцій – різання, згинання, свердління та монтаж металевих конструкцій і деталей. • Робота з ручними та електричними інструментами. • Виготовлення деталей за кресленнями та технічною документацією. • Контроль якості виготовлених деталей.

Вимоги: • Досвід роботи на посаді слюсаря. • Відмінні технічні навички та знання в обробці металевих виробів. • Здатність працювати з кресленнями та технічною документацією. • Увага до деталей і здатність до самостійної роботи. • Відповідальність і дотримання термінів.

Ми пропонуємо: • Конкурентну заробітну плату та соціальні пільги. • Роботу в авторитетній компанії з можливостями професійного розвитку. • Навчання та підтримку для підвищення кваліфікації. • Дружню та динамічну робочу атмосферу.

Якщо ви бажаєте скористатися цією можливістю та прийняти естафету від нашого колеги, що виходить на пенсію, надішліть своє резюме на електронну адресу: team@sordje-fertigung.at.

Приєднуйтесь до команди "Ньютон Денюб" ЕООД і продовжуйте традицію високоякісної роботи!

Контакти: Адреса: Складсько-виробнича зона – Слатина, вул. Гео Мілев 160, 1574 Софія Телефон: +359 2 996 35 28, +359 2 996 35 27 Електронна пошта: team@sordje-fertigung.at

Усі заявки будуть розглянуті з повною конфіденційністю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Металургия и минно дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1415 София ул.Асен Джаков № 1

Дата:

24.08.2024

Организация:

Нютън Денюб ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Нютън Денюб ЕООД може да получите ТУК