ОПЕРАТОР - ЕЛЕКТРОННО ПРОИЗВОДСТВО

Описание

Търсим Оператор за електронно производство.

Основна цел на работа:

Да извършва всички производствено-технологични операции в рамките на производството, за които има валидно обучение.

Основни задължения:

Да познава и спазва стриктно вътрешния правилник на производството;
Да познава начина на работа на технологично оборудване в производството на операциите, на които е обучен;
Да извършва производствените операции съобразно работните инструкции и технологичната документация;
В случай на регистрирано несъответствие на технологичните изисквания или предположение за реален риск от производствени проблеми незабавно да уведомява прекия си ръководител;
Да се обучава на нови операции съгласно плановете за обучение в производството;
Да предава опита си по изпълнение на операциите на останалите монтажници в производството;

Изисквания:

Средно образование - задължително изискване;
Професионален опит в областта на монтажа на електронни изделия - предимство;
Умения за работа в екип;
Компютърни умения - предимство;

Условия:

Готовност за работа на смени - първа, втора и нощна смяна;
Фирмено обучение;
Бонусна система свързана с трудовото представяне;
Конкурентно заплащане, признаване на целия трудов стаж, заплащане на нощен и извънреден труд спрямо Кодекса на труда;
Социални придобивки – допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна (150лв.), годишни профилактични прегледи, противогрипни ваксини, програма за отстъпки в над 50 обекта в цялата страна, преференциална цена за карта MultiSport;
Подсигурени от фирмата кафе и други напитки на територията на предприятието;
Кът за отдих;
Осигурено работно облекло;
Предоставяне на безлихвен вътрешнофирмен заем;

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Ботевград

Дата:

25.10.2024

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК