ИНЖЕНЕР КОНСТРУКТОР

Описание

За наш клиент търсим да назначим Инженер Конструктор.

Изисквания към кандидата:
• Инженер по образование;
• Опит като инженер конструктор минимум 1г;
• Отлично владеене на Английски писмено и говоримо;
• Познания и опит с програмите SolidWorks и AutoCAD;
• Познания за конструиране на метални изделия от стомана са предимство;
• Способност за работа под напрежение и поемане на отговорност.

Основни функции и задължения:
• Конструиране на оборудване за земекопни машини като багери и повдигачи(багерни кофи, вилици за манипулиране на палети, бързосменници);
• Създава чертежи и модели на ново оборудване по зададени спецификации, както и модификации и корекции на съществуващо оборудване;
• Създава производствена документация за производството;
• Поддържа в актуално състояние техническия архив от чертежи и модели, създава регулярно резервни копия.

Фирмата предлага:
• Висок стандарт и условия на работа в среда на позитивно отношение;
• Изрядни трудово правни отношения и реални осигуровки;
• Възможност за хибриден модел на работа след изтичане на пробния период;
• Пет дневна работна седмица със стандартно работно време.

Телефон за информация: 0895 158 133 - Орлин Чавдаров

Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2800 до 3800 лева на месец

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул.Кирил Старцев 1

Дата:

14.10.2024

Организация:

Алфа Консулт България

Повече информация за Алфа Консулт България може да получите ТУК