РЪКОВОДИТЕЛ ОТДЕЛ, СКЛАДОВО СТОПАНСТВО

Описание

Търсим Ръководител отдел, складово стопанство.

ОТГОВОРНОСТИ:

Планира, организира и ръководи дейността в складовата база;
Оперативно следи и контролира работните процеси и определя приоритети;
Организира и управлява приемането, съхраняването и допълнителните манипулации на стоките и следи за спазването на предписаните условия за съхранение;
Следи и отговаря за контрола върху качеството, количеството и вида на постъпващите стоки и съответствието им с придружаващите ги документи;
Следи състоянието и годността на съхраняваните стоки в склада и предприема действия при възникнали проблеми;
Контролира наличието и изправността на складовата техника в складовата база и при необходимост от допълнителна я заявява своевременно;
При констатиране на несъответствие, оценява причините и предлага коригиращи действия;
Прави предложения за усъвършенстване на организацията на складовата дейност;
Организира и контролира процеса на въвеждане на нов служител, дава оценка на въвеждащото обучение и представянето му;
Изготвя анализи, справки и отчети, контролира поддържането на базата данни;
Отговаря за спазването и следи за изпълнението на всички правила за противопожарна безопасност, безопасност на труда, санитарно-хигиенни изисквания в склада;

ИЗИСКВАНИЯ:

Професионален опит като Ръководител в склад – мин. 2 години;
Умение за работа в екип и ръководене на екип;
Средно образование; висше е предимство;
Добра компютърна грамотност;
Правоспособност за управление на складова техника;
Комуникативност и умение за работа с клиенти;
Умение за вземане на решения;
Организираност, самодисциплина и вътрешна мотивация;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

Възможност за работа и развитие в международна компания, лидер в своя сектор;
Работа в позитивна и подкрепяща работна среда;
Конкурентно заплащане;
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване;
Multisport карта на преференциални цени;

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика
Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Дата:

09.09.2024

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК