Администратор на специализиран софтуер за изграждане на външни линкове

Optimystica е водеща компания в една от най-бързо развиващите се сфери в бизнеса – IT услугите. От 2006 г. Optimystica извежда сайтовете на клиентите си на първо място в Google, с цел да увеличи значително продажбите им.
Optimystica е помогнала на над 300 компании да се изкачат на челни позиции в най-голямата търсачка в света, превръщайки ги в лидери в интернет пространството за техния бранш.
Ако сте амбициозни, позитивни, ориентирани към резултати и искате да работите на свободна практика за динамична компания в сферата на дигиталния маркетинг, станете част от екипа на Optimystica!
Във връзка с разширяване на екипа, търсим freelance администратор на специализиран софтуер за изграждане на външни линкове, който ще работи по конкретни задания.
Не се притеснявайте, ако нямате опит в сферата – ние ще ви предоставим видео обучение, за да можете да изпълнявате заданията уверено и ефективно. Единственото, което изискваме, е желание за учене и готовност да се справяте с нови предизвикателства, като работа с нов софтуер или задачи със зададени срокове.
Освен работа със специализирания софтуер, можем да ви възлагаме и други freelance задачи, като:
• Създаване на текстове с помощта на ChatGPT;
• Изграждане на външни линкове;
• Анализ на ключови думи и конкуренти;
• И други задачи, свързани с дигиталния маркетинг.
Какво предлагаме:
• Възнаграждение, обвързано с продуктивността ви;
• Възможност за кариерно развитие;
• Обучение и ценен опит в една от най-бързо развиващите се индустрии;
• Работа с екип от професионалисти, които ще ви подкрепят на всяка стъпка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността е гарантирана съгласно ЗЗЛД на Република България.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София

Дата:

09.10.2024

Организация:

Franchising BG

Детайли за организацията:

Повече информация за Franchising BG може да получите ТУК