Електротехник

Розето ЕООД, с търговско име Агрегати БГ уебсайт www.agregati.bg, е създадена през 2015г. и към момента е една от най-добре представящите се компании в сектора за ел. захранване и аварийно захранване. Осигуряваме захранване на концерти, музикални събития и фестивали, военни лагери, строителни обекти и други обекти, където не достига мощност.
Във връзка с разширяването на дейността на дружеството търсим ЕЛЕКТРОТЕХНИК.

ОТГОВОРНОСТИ:
• Извършва оперативен надзор и поддръжка на машини и съоръженията;
• Подпомага окабеляване на събития, за които Агрегати.БГ са ангажирани.

ИЗИСКВАНИЯ:
• Технически познания и умения в областта на електротехниката се счита за предимство.
• Шофьорска книжка „В“ категория. Категории „С“ и „Е“ са предимство;
• Опит на сходна позиция се счита за предимство;
• Умения за работа в екип.

ЛИЧНИ КАЧЕСТВА:
• Мотивация за работа и трудови навици;
• Ангажираност с работния процес;
• Способност за работа при различни климатични условия;
• Внимание към детайла;
• Лоялност, инициативност, гъвкавост.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА
Трудов договор на пълен работен ден;
Атрактивно заплащане, обвързано с желанието за работа и показаните резултати;
Фирмено работно облекло;
Осигуровки;
Бонуси за Коледните и Великденски празници;
Работа в професионална, приятелска и динамична среда;
Обучение и споделяне на опит.
Стартова заплата 2500 лв. нето

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от вас данни са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 3000 лева на месец

Категория:

Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София

Дата:

01.07.2024

Организация:

Розето ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Розето ЕООД може да получите ТУК