ОПЕРАТОР В СЛАДКАРСКО ПРОИЗВОДСТВО- София

Описание

Менпауър - Вашият партньор за успешна кариера!

За наша партньорска компания, с богат опит в хранително-вкусовата индустрия, търсим отговорн и мотивиран кандидат, който да се присъедини към екипа ѝ на позицията:

ОПЕРАТОР В СЛАДКАРСКО ПРОИЗВОДСТВО

Компанията предлага:
Мотивиращо стартово възнаграждение;
Ваучери за храна - 200 лв;
Ежемесечен бонус производителност;
Допълнително здравно осигуряване;
Възможности за развитие след първите 6 месеца;
Режим на работа 2/2 - само с дневни смени - 07:00 до 19:00;
Отлична работна среда и модерна производствена база;
Безплатен паркинг;
Удобен транспорт от следните локации: Толстой, Надежда, Илиянци, Требич, Обеля, Банишора.

Изисквания:
Задължително средно образование;
Предишен опит на сходна позиция;
Опит в хранително-вкусовата индустрия се счита за предимство;
Готовност за работа на сменен режим;
Внимание към детайла;
Отговорност, сръчност и дисциплина.

Основни задължения:
Зареждане на суровини на поточната линия;
Сортиране и пакетиране на готовата продукция;
Поддържане на добра хигиена на работното място;
Визуален контрол над продукта;
Спазване на заложените стандарти за безопасност на труд.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2100 до 2600 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.05.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК