СЕРВИЗЕН ТЕХНИК - ЕЛЕКТРОНЧИК

Клиента ни е компания специализирана в производството на Електронни системи с фискална памет.

Отговорности и задължения:
• Хардуерна и софтуерна поддръжка на компютърна техника и периферия - on line, на място;
• Осъществява аварийни и планови сервизни интервенции на място при клиента;
• Участва в инсталацията, монтажа и пуска на нови електронни устройства;
• Тестване на софтуерни разработки;
• Дежурства - готовност от вкъщи за реакция при заявка за ремонт ON LINE или на място.

Изисквания:
• Образование – средно или по - високо – електроника, автоматика, управляваща техника, комуникации;
• Свидетелство за управление на МПС;
• Добра компютърна грамотност.

Предлагани условия:
• трудов договор;
• срок на изпитване – 6 месеца;
• работно време – от 09.00 до 18.00 ч.

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Агенция за подбор на кадри “Хермес” притежава удостоверение № 1548 / 13.02.2013 г., валидно до 13.02.2018 година, издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Специални умения:
Следните умения ще Ви осигурят предимство: • Умения да разчита електронни схеми; • Умения да запоява електронни елементи върху платки; • Умения за работа с PosgreSQL бази данни; • Добро владеене на английски език; • Възможност за пътуване в страната и чужбина.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Електроника и Електротехника
ИТ и Компютърни специалисти
Хардуер/Разработка и поддръжка
Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София 1754, жк. Слатина, бл. 12

Дата:

14.09.2017

Организация:

АГЕНЦИЯ ЗА ПОДБОР НА КАДРИ ХЕРМЕС 2018 ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за АГЕНЦИЯ ЗА ПОДБОР НА КАДРИ ХЕРМЕС 2018 ЕООД може да получите ТУК