Консултант Продажби- София

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

Нашият клиент е водещ световен производител и доставчик на ефикасни, природосъобразни почистващи системи. Компанията разработва ефективни системи от перфектно адаптирани един към друг почистващи уреди, аксесоари и почистващи средства.

Компанията търси да назначи динамична и мотивирана личност за позицията:

Консултант продажби

Основни отговорности:

- Посрещане и обслужване клиенти в обекта с усмивка;
- Презентиране на качествата и предимствата на предлаганите продукти;
- Консултиране на клиентите за характеристиките на продуктите, в това число състав, инструкция за ползване, окомпелктовка и поддържане;
- Поддържа обекта и работното си място в добър търговски вид;
- Работа с фискално устройство, издаване на документи свързани с продажбите и отчитане на касата;

Основни изисквания:

- Умения за работа с фискално устройство;
- Компютърни умения: MS Office;
- Ориентираност към клиента и стремеж към постигане на резултати;
- Умения за работа в екип;
- Комуникативни и презентационни умения.

Компанията предлага:

- Възможност за професионално развитие във водеща в своя бранш компания със стабилни позиции на международния и вътрешен пазар.
-Програми за обучение и развитие, предназначени да подобрят вашите умения и знания;
- Ваучери за храна и ДЗО;
‐ Коледни и Великденски премии, 13 заплата при достигане на фирмените цели през годината;
‐ 25 дни платен отпуск .

Ако припознавате себе си и желаете интересна и динамична работа, с дългосрочна ангажираност в авторитетна компания, която е изградила силна култура на отговорност и смята за свой приоритет постигането на удовлетвореност в работата за всеки служител, моля изпратете автобиография.

Само одобрените по документи ще бъдат поканени на интервю!

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

10.07.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК