Специалист в отдел "Човешки ресурси"

За своя отдел "Човешки ресурси" производствена компания търси опитен Специалист.
Фирмата предлага отлични условия да работа при петдневна работна седмица с работно време от 8 до 17 ч. и спазване на всички изисквания на Кодекса на труда.

Задължения:
- Инициира и участва в различни инициативи свързани с популяризиране на работодателската марка;
- Координира и организира процеса по подбор – планиране, предварителен подбор и др.
- Изготвя програми за въвеждането на новите служители;
- Планира, бюджетира и организира обучения;
- Планира и организира фирмени мероприятия и тиймбилдинги;
- Участва и организира контрола по ЗБУТ
- Участва в процесите по атестиране на служителите и разработва методики за това
- Изготвя справки за ръководството на фирмата
- Работи в екип с колегите от отдела

Изисквания:
- Образование- висше,икономическо,техническо или др.
- Опит на подобна позиция- предимство
- Отлична компютърна грамотност
- Английски език- добро ниво
- Аналитични и организационни умения
- Желание за обучение и професионално развитие
- Умение за работа в екип

Ако позицията представлява интерес за Вас и имате желание за динамична работа,моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2200 до 2800 лева на месец

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

10.06.2024

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал