КРОЯЧКА/КРОЯЧ

Описание

Кроячка/Крояч
Фирма Вико Трейдинг ЕООД е българска компания,изработваща конфекция за Европейски клиенти и Канада.За нуждите на производството търсим да назначим Кроячка/Крояч:
Отговорности:
* Професионален опит на същата или подобна позиция.
*Умения за разчитане на технологична документация.
*Отлично познаване на кройки.
*Възможност за разчитане на производствени чертежи.
*Рязане с гатер ножица и скрояване на детайли на банциг.
*Енергичност, прецизност, бързина в изпълнение на служебните задължения.
*Коректно и отговорно отношение към работата.
*Сръчност, прецизност и качество на изпълнение.
Нашето предложение:
*Трудов договор на 8 часов работен ден / от 08.00ч до 17.00ч /.
*Отлично възнаграждение / НЕТО 1850лв /.
*Карти за градски транспорт.
*Работа в динамична среда.
*Допълнителни бонуси на база екипни месечни резултати.
*Коректно и позитивно отношение към служителя.
Работно място – София, ул. Сава Михайлов №2
/последната спирка на трамвай №10,на бул.Стамболийски /

При въпроси и за директен контакт: 0888 90 88 99
/ Здравка Първанова /

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Кроячка/Крояч Фирма Вико Трейдинг ЕООД е българска компания,изработваща конфекция за Европейски клиенти и Канада.За нуждите на производството търсим да назначим Кроячка/Крояч: Отговорности: * Професионален опит на същата или подобна позиция. *Умения за разчитане на технологична документация. *Отлично познаване на кройки. *Възможност за разчитане на производствени чертежи. *Рязане с гатер ножица и скрояване на детайли на банциг. *Енергичност, прецизност, бързина в изпълнение на служебните задължения. *Коректно и отговорно отношение към работата. *Сръчност, прецизност и качество на изпълнение. Нашето предложение: *Трудов договор на 8 часов работен ден / от 08.00ч до 17.00ч /. *Отлично възнаграждение / НЕТО от 1700лв до 1850лв /. *Карти за градски транспорт. *Работа в динамична среда. *Допълнителни бонуси на база екипни месечни резултати. *Коректно и позитивно отношение към служителя. Работно място – София, ул. Сава Михайлов №2 /последната спирка на трамвай №10,на бул.Стамболийски / При въпроси и за директен контакт: 0888 90 88 99 / Здравка Първанова /

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 1850 лева на месец

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.06.2024

Организация:

Вико Трейдинг ЕООД

Повече информация за Вико Трейдинг ЕООД може да получите ТУК