Специалист Проектиране, Електрозахранване – гр. София

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ
Участва в изготвянето на технически проекти по част Електротехническа във връзка с проектиране инфраструктурата на мрежата на VIVACOM
Подпомага контрола по качественото изпълнение на работата по проектите, изготвени от външни фирми – подизпълнители
Подпомага изготвянето на технически задания за проектиране на обекти от мрежата на VIVACOM
Следи за изпълнението на качествените показатели при монтажни дейности на обектите от мрежата на компанията, съгласно изискванията на производителите и в съответствие с установените вътрешни стандарти
Обобщава и проверява информацията за състоянието на обектите от мрежата и я отразява своевременно в документацията на обекта
Изготвя справки, отчети и анализи, отразяващи дейността и резултатите от нея

ИЗИСКВАНИЯ
Висше техническо образование, специалност Електротехника
Минимум 1 година професионален опит в областта на Електротехниката
Основни познания в областта на слаботоковата електротехника – токоизправители, батерии, табла, както и дизел генератори, UPS системи
Отлични компютърни умения – MS Office, AutoCAD
Добро владеене на английски език – писмено и говоримо
Свидетелство за управление на МПС, кат.В
Умения за работа в екип
Добри комуникативни и организационни умения

Ние Ви предлагаме
Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

26.10.2020

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК