Java Developer

HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Компанията DHL, търси да назначи Senior Java Developer, за своя Competence Centre в София. Основните задължения ще са свързани с оптимизацията и обновяването на системите на логистичната платформа на компанията, както и интегрирането на нови функционалности на глобално ниво.

Отговорности:
• Писане на качествен код, който да може лесно да се тества;
• Принос във всички фази на жизнения цикъл на разработването;
• Подготвяне и разработване на софтуерни компоненти;
• Изграждане на подобрения.

Изисквания:
• Опит в разработване на софтуер;
• Напреднали умения в програмиране на Java (SE8 & EE);
• Отлично познания по Relational Databases и SQL;
• Опит в разработването на web или software приложения със Spring MVC/Hibernate/JSF/Wicket/GWT;
• Умения за работа с Oracle databases ще се считат за предимство.

Може да очаквате:
• Бърза обратна връзка;
• Ускорен процес по кандидатстване;
• Работа в приятен екип от професионалисти;
• Конкурентно възнаграждение.

При интерес, моля кандидатствайте чрез Jobs.Bg или се свържете директно с Александър Попов, старши консултант, на +359/884 193 145 .

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 79/21.07.2014 валиден до 21.07.2019.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Интернет
ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

21.07.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК