Отговорник, телефонни продажби

Във връзка с изпълнение на проект „Създаване на устойчиви работни места за безработни и неактивни лица в сферата на търговското обслужване”, финансиран по Процедура за безвъзмездна финансова помощ по ОП „Развитие на човешките ресурси” 2014-2020, Агенция Кариера ООД обявява свободно работно място за длъжност:

„Отговорник, телефонни продажби“

Изисквания към кандидатите:

- Завършено средно образование;
- Отлични комуникативни умения;
- Ясна и изразителна дикция;
- Добра компютърна грамотност;
- Опит в сферата на телефонните продажби или търговията ще се счита за предимство;
- Позитивна и лоялна личност, ориентирана към постигането на резултати.

Задължения:

-Работа по аутсорсинг проекти на фирмата;
-Ежедневна комуникация с клиенти;
-Презентиране и предлагане на продукти и услуги;
-Финализиране на продажбен процес.

Нашето предложение:

-8 часов работен ден
-Трудов договор и осигуровки;
-Добро твърдо възнаграждение и атрактивна бонусна схема;
-Платено обучение, във връзка с активните кампании на фирмата;
-Динамична и приятелска атмосфера;

Ако проявявате интерес към посочената позиция, ще очакваме Вашата актуална автобиография и снимка. Селектираните кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Агенция по Заетостта N: 1858/24.03.2015

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Телекомуникации
Aдминистративна дейност и продажби

Населено място:

Гр. София

Дата:

31.07.2017

Организация:

Бизнес школа

Детайли за организацията:

Повече информация за Бизнес школа може да получите ТУК