Отговорник наличности в сервиз за лаптопи

Във връзка с разширяване на дейността си Арт Медия Груп търси да назначи Отговорник, Сортиране и организация на наличности в сервиз за лаптопи

Изисквания :

- Отлична компютърна грамотност
- MS Office (Excel)
- Хардуерни познания ( Видове SODIMM памети, особености в резолюциите на дисплеите, познаване на различните I/O портове)
- Умения за работа в екип
- Организираност
- Дългосрочни намерения
- Владеене на английски език е предимство

Отговорности :

- Организация, сортиране и водене на наличности в сервиз за ремонт на компютърна техника
/подробности при интервюто/

На одобрените кандидати ще бъде посочена дата и час за интерю.
Кандидати на интервю без предварително одобрение не се приемат

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Хардуер/Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. Бургас

БЪЛГАРИЯ област Бургас, община Бургас гр. Бургас 8000 ж.к. СЛАВЕЙКОВ, бл. 14, вх. 8, ет. 6, ап. 12

Дата:

13.09.2017

Организация:

Арт Медия Груп ЕООД

Повече информация за Арт Медия Груп ЕООД може да получите ТУК