Системен администратор- София

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с над 2900 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.
За наш партньор - една от водещите компании в FMCG сектора- търсим мотивирани служители за позицията:
Описание
Системен администратор

Отговорности:

• Предоставяне на оперативна системна среда и подсигуряване информационна сигурност.
• Предоставяне на необходимата за функционирането на системите ИТ-инфраструктура
• Поръчване на хардуер, софтуер и ИТ услуги
• Осигуряване на 2-ро ниво поддръжка в Service Desk
• Осигуряване на прозрачност чрез редовни анализи и представяне на данни и оперативни числа
• Установяване на проблеми и причините за тях, както и определяне на мерки и подходи за отстраняване им.
• Управление на закупените софтуерни лицензи и сравняване на лицензите с действително инсталираните продукти
• Разработване, актуализиране и доразвиване на документации, работни помагала, работни процеси и бази данни със знания.

Изисквания:

• Релевантен опит минимум 1г
• Познания по мрежи, сървърни архитектури, бази данни
• Комуникативни и аналитични умения
• Отговорност и внимание към детайла
• Английски език.

Компанията предлага:

• Адекватно заплащане
• Транспорт, ваучери за храна, обяд и фитнес в офиса
• Възможност за професионална реализация
• Приятна работна атмосфера и знаещи колеги.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, ще очакваме Вашата актуална автобиография.
Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033 / 20.04.2016 г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Интернет

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.08.2017

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК