СПЕЦИАЛИСТ ВНЕДРЯВАНЕ И СОФТУЕРНА ПОДДРЪЖКА

„ОРАК ИНЖЕНЕРИНГ“ ЕООД е софтуерно консултантска фирма, чиято основна дейност е проектиране, изграждане и поддръжка на софтуерни бизнес решения за туризма, производството и търговията на едро и дребно. Ние сме динамична и развиваща се компания с високо мотивиран и успешен екип.
Във връзка с увеличаване обема на работа търсим отговорна и мотивирана личност на длъжност Бизнес консултант.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Участие в цялостния процес по внедряване и поддръжка на софтуерния продукт;
• Идентифициране на проблеми и предоставяне на предложения за отстраняването им;
• Консултиране на клиентите за подходящи действия при възникване на проблеми със софтуерния продукт;
• Спазване на споразуменията свързани с договорените нива на обслужване;
• Извършване на технически анализ на потребностите и проблемите на клиента.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА:
• Висше образование в областта на информационните технологии;
• Опит на подобна позиция минимум 1 година;
• Добри познания по системно и мрежово администриране;
• Работа с бази данни;
• Владеене на английски език;
• Свидетелство за управление на МПС, кат.В - активен шофьор;
• Комуникативност, отговорност и работа в екип.

Ако проявявате интерес към обявената позиция и отговаряте на изискванията, изпратете Вашата автобиография и мотивационно писмо.
Документите ще се разглеждат конфиденциално. Всички данни, представени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на настоящия подбор. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр. Пловдив, бул. Санкт Петербург 48, ет.3, офис 305

Дата:

18.10.2017

Организация:

Орак Инжененринг ЕООД

Повече информация за Орак Инжененринг ЕООД може да получите ТУК