Frontend developer

Описание

Задачи:
• Разработка на бизнес функции и процеси с JavaScript за софтуерна програма в сферата на зъболечението, работеща в облачно пространство

• Разработка на модерен програмен дизайн със съдействието, както на отговорните лица за продукта така и на UX-дизайнерите и в съответствие на архитектурата за сигурност

• Документиране на техническата разработка, както и нейните интеграционни тестове

Изисквания:
• Отлично владеене на HTML5, JavaScript и CSS;
• Опит в UI/UX-Design;
• Познания в автоматизираните тестове и системата „Git“;
• Опит с метода SCRUM или подобен метод за разработка и развитие на проекти;
• Английски език (разговорно ниво);
От предимство ще се счита владеенето на:
 TypeScript, Angular 2/4, SCSS;
 Разработка на online календар базиращ се на fullcalendar Projekt;
 Немски език;

Изисквания към кандидатите: владеене на Английски език.
Продължителност: 3 (три) месеца, с възможност за удължаване;
Започване: Декември 2017 г. / Януари 2018 г.;
Място на работа: Кобленц, Германия;
Заплащане: 30-35 EUR/час без ДДС;

Работи се по проекти за немска фирма. Месторабота: в офиса на нашите клиенти в гр. Кобленц, Германия. След първия месец има възможност за работа “Remote” - примерно: две седмици работа в офиса на фирмата в гр. Кобленц, след което работа “remote” от България. За допълнителна информация можете да се свържете с нас на посочения мобилен номер или e-mail, а за връзка с представителството ни в Германия +49 176 620 938 50.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 10000 до 12000 лева на месец

Категория:

Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. София

Дата:

06.11.2017

Организация:

Пауър систем електрик ЕООД

Повече информация за Пауър систем електрик ЕООД може да получите ТУК