Мениджър ИТ проекти

Описание

Основни задължения:
• Осигурява техническия и методологичен ресурс за стратегическото планиране в дружеството;
• Разработва графици и методи за интегриране на нови информационни системи;
• Анализира планове за проекти, цели и бюджети;
• Идентифицира нужните ресурси за изпълнение на всички фази на проекта;
• Организира и координира участниците в проекта;
• Подпомага всички организационни звена в компанията относно ИТ промени;
• Предлага решения във връзка с подобрението и оптимизирането на работния процес.

Изисквания:
• Висше икономическо/техническо образование;
• Опит на подобна позиция мин. 2 г.;
• Отлични компютърни умения: MS Office (Excel, Power Point), MS Projects; познаване на SAP/CRM или друга подобна система;
• Отлично владеене на английски език
• Много добри комуникативни умения;
• Аналитично и логично мислене.

Информираме Ви, че “ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД е регистрирано като администратор на лични данни в регистъра на администраторите на лични данни, поддържан от Комисията за защита на личните данни под Идентификационен номер 34603. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. „ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ ЕАД поема задължение да обработва, използва и съхранява личните Ви данни, като гарантира опазването им в тайна от трети лица. Информираме Ви, че „ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД може да предоставя личните Ви данни на държавни, общински органи и институции, банки, търговски дружества, юридически и физически лица, когато има такова задължение по силата на специална законова разпоредба. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, имате право да възразявате срещу обработването, разкриването или използването на Вашите лични данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Профил:
Икономическо / Техническо

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

14.11.2017

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК