ОПАКОВАЧ

Флексджоб 2005" EООД е агенция за осигуряване на временна заетост. Създадена по холандски модел, тя задоволява напълно нуждите, както на своите клиенти, така и на всеки един кандидат, показал сериозно отношение и мотивация за работа.

За наш дългогодишен клиент, търсим „Опаковчик” с място на работа,кв. "Илиянци".

Основни задължения за длъжността:

- Опакова и разопакова материали;
- Приготвя заявки по списък;
- Въвежда и обработва данни;

От Вас очакваме:

- Завършено образование;
- Умение за поемане на лична отговорност и коректо отношения спрямо прекия си ръководител и колегите;
- Висока дисциплина при спазване на изискванията за безопасен труд.

Нашето предложение:

- Работното време е от 8:30 до 17:30, при пет дневна работна седмица;
- Заплащането е 3 лева нето на час, ваучери за храна
- временна заетост за минимум два месеца

"Флексджоб 2005" ЕООД притежава Удостоверение за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа с № 152, валидно до 31.03.2021 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Aдминистративна дейност и продажби

Населено място:

Гр. София

Дата:

29.11.2017

Организация:

Флексджоб 2005 ЕООД

Повече информация за Флексджоб 2005 ЕООД може да получите ТУК