Служител подбор на кадри с немски език- София

Описание

Служител подбор на кадри с немски език
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Наш клиент - агенция „Сънсет24” е стабилно и разрастващо се предприятие, с дългогодишна традиция в заниманието да осигурява обгрижването на възрастни хора в тази фаза от живота им. Осигуряват обгрижване на възрастните хора в техните домове, като за това изпращат болногледачи от 6 държави от Европейския съюз.

За екипа си в София, търсят служител на позиция:

Подбор на кадри с немски език

Вашите задължения:

- Активна и постоянна комуникация с кандидатите.
- Регистрация на нови кандидати
- Обратна връзка с болногледачите
- Подбор на подходяща позиция за кандидатите
- Организация на пътуването и контакт с болногледача, по време на престоя му.
- Ежедневна комуникация с колегите от другите държави на немски език
- Съставяне на репорти и постоянни конферентни разговори.

Ние предлагаме:

- Мотивиращо заплащане до 1100 EUR
- Професионално обучение в сферата ( предишен опит не е изискване)
- Интернационален и обучен екип от колеги
- Възможност за израстване в кариерата
- Фирмен лаптоп и телефон
- Ежедневни обучения и подобряване нивото на немския език
- Млад и енергичен управленски екип
- Възможност за посещение на колегите в Бургас, Будапеща, Прага, Тимисоара,
Братислава или Загреб.
- Динамичен и млад колектив
- Самостоятелна и отговорна позиция.

Моля, изпращайте вашите Автобиографии на немски или английски език.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

02.10.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК