Експерт, проектиране и програмиране, централен контролер

"НетИО Лабс" ООД е иновативна компания с основен предмет на дейност „Производство на радио-, телевизионна и далекосъобщителна техника“. Във връзка с реализацията на дейностите по проект „Разработване на иновативна система за трансформация на мрежови и телеком инфраструктури от едно технологично състояние към друго“, изпълняван в рамките на договор за безвъзмездна финансова помощ № BG16RFOP002-1.002-0473-C01, с финансоватата подкрепа на Оперативна програма „Иновации и конкурентоспособност” 2014-2020, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския фонд за регионално развитие фирмата търси да назначи на 4 часов работен ден с месечно възнаграждение от 900.00 лева за 14 месеца

Кандидатите следва да отговарят на следните изисквания:
- образователно-квалификационна степен „магистър“ по информатика или подобна;
- минимум 5 години опит в областта на програмирането и разработката на софтуерни приложения;
- опит в работата с приложения за наблюдения на мрежи.

Основните отговорности и задължения на експерта ще бъдат свързани с:
- Разработка на детайлен дизайн на системата;
- Разработката на алгоритми за разкриване на мрежи в хардуерните устройства;
- Разработката на основна функционалност на система, тестване на системата в лабораторна и релевантна среда;
- Разработване на алгоритъм за определяне на закона за еволюция на мрежата, чрез анализ от тип “big-data” върху данните от натрупаните състояния.
- Осъществяване на развойната дейност според дефинираната архитектура до достигане на финалния опитен образец на хардуерната мехатронна система готов за тестване в релевантна среда.
При проявен интерес не се колебайте да ни изпратите актуална автобиография и придружителни документи, доказващи че отговаряте на посочените изисквания за заемане на длъжността. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. София, Гр. Монтана

Адрес:

ул. Фредерик Жолио Кюри 21, гр. София

Дата:

13.12.2017

Организация:

Netio Labs LTD