ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ B2B-СОФТУЕР

"ОРАК ИНЖЕНЕРИНГ" ЕООД е софтуерно консултантска фирма, която създава, изгражда и поддържа софтуерни бизнес решения за туризма, производството и търговията. Ние сме динамична и развиваща се компания, която успява да улови динамиката на новите тенденции и възможности.

С трите златни медала, които получихме от 73-тия Международен технически панаир - Пловдив, се нареждаме сред най-иновативните компании в IT индустрията.

Във връзка с разширяването на пазарните ни позиции, търсим попълнение за нашия високо мотивиран и успешен търговски екип за позиция ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ В2В-СОФТУЕР.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

• Активно привличане на нови клиенти;
• Поддържане и развитие на контактите с настоящи партньори и клиенти на компанията;
• Презентиране, изготвяне на оферти и договори, съобразно индивидуалните нужди на клиента;
• Успешно „затваряне“ на сделката с всички формалности.

ИЗИСКВАНИЯ:

• Висше образование;
• Опит на подобна позиция минимум 2 години;
• Високо ниво на вътрешна мотивация,инициативност, постоянство и добро управление на времевия ресурс;
• Отлични умения за водене на преговори, ориентираност към резултати;
• Отлични комуникационни и презентационни способности, умения за работа с клиенти, внимание към детайлите, лоялност и гъвкавост;
• Свидетелство за управление на МПС, кат.В - активен шофьор;
• Отлична компютърна грамотност.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Отлични условия на труд
• Възнаграждение: твърда месечна сума и ясни бонусни схеми
• Работа в подкрепящ екип със силен професионален дух
• Възможности за развитие
• Вътрешно фирмени обучения и мероприятия
• Плаващо работно време
• Пътувания в близкия регион

Благодарим Ви за интереса към предлаганата от нас позиция.

Ако това е работата, която бихте вършили с удоволствие, ще очакваме:
- актуално CV ;
- кратко мотивационно писмо, с което да представите своята кандидатура;
- референции от предишен работодател ще бъдат считани за предимство.

Документите ще се разглеждат конфиденциално. Всички данни, представени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на настоящия подбор. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Пловдив, бул. Санкт Петербург 48, ет.3, офис 305

Дата:

06.12.2017

Организация:

Орак Инжененринг ЕООД

Повече информация за Орак Инжененринг ЕООД може да получите ТУК