Технически/ИТ сътрудник- първо ниво

Описание

Предлагаме работа за Технически сътрудник (ИТ)
Изисквания:
-отлични умения за работа с компютър, Windows, Office, Internet
-базови познания в областта на компютърната поддръжка (инсталиране на Windows, отстраняване на проблеми, базови познания за мрежи)
-организираност и прецизност при изпълнение на задълженията
-Английски език - добро работно ниво

Предимства:
-готовност и желание за обучение и усъвършенстване в областта на Информационните технологии
-умения за бързо търсене в Интернет, анализиране и синтезиране на информация

Основни задължения:
-работа по създаване и поддръжка на техническа документация за информационни системи
-работа с клиенти, отстраняване на технически проблеми по WINDOWS - първо ниво
-поддръжка на офис средата за работа
-Интернет проучвания за ИТ продукти, изготвяне на оферти
-други офис дейности

Предлагаме:
-стартова заплата бруто - 520лв.
-бонусна схема
-възможности за развитие в областта на ИТ поддръжката

За нас:
Фирмата осъществява ИТ поддръжка на клиенти
Офисът ни е в Студентски град

Ако проявявате интерес, моля спазвайте следното:
1.подгответе CV във WORD формат с актуална снимка. Името на файла трябва да следва следната конвенция: <Име.Фамилия.docx>
2.изпратете CVто и Вашето мотивационно писмо прикачени rabota@4sys.biz със Subject: <Име Фамилия>
3.в мотивационното писмо посочете каква заплата очаквате след 6 месеца

Одобрените кандидати ще бъдат информирани и поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Телекомуникации
Aдминистративна дейност и продажби

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, кв. Витоша, бл.2 ап.58

Дата:

12.01.2018

Организация:

4 СИС Консултинг

Детайли за организацията:

Повече информация за 4 СИС Консултинг може да получите ТУК