SQL ПРОГРАМИСТ

Във връзка с разширяване на IT отдела си голяма производствена компания търси опитен специалист за позицията SQL ПРОГРАМИСТ.
Фирмата предлага много добри условия за работа,възможност за обучения и получаване на международни сертификати,добро заплащане при спазване на всички изисквания на Кодекса на труда.

Задължения:
-Участие в проекти свързани с оптимизиране на вътрешната ERP система
- SQL проектиране и анализиране на връзките в базата данни
- Следене и оптимизиране на процеси в Delphi базирана ERP система.
- Разработване на допълнителни функционалности свързани с потребителския интерфейс на системата

Изисквания:
- Задълбочени познания в областта на релационните бази от данни,SQL, MS/SQL
- Опит в разработване на информационни системи с Delphi базирани технологии
- Умения за писане на ефективен код
- Добри аналитични умения
- Комуникативни умения и способност за работа в екип
- Желание за развитие и изучаване на нови технологии и предметни области;

За предимство ще се счита:
- Опит в проектиране и/или поддръжка на информационни системи;
-Умения за анализ на бизнес изискания;
-Опит със системи за контрол на версиите на програмен код
-Добър писмен и говорим английски език;

Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимите знания и умения,моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 3000 лева на месец

Категория:

Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

22.01.2018

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал