Младши експерт

Във връзка с изпълнение на ДБФП BG16RFOP002-1.002-0806-C01 "Иновативна платформа за взаимодействие на географски разпределени екипи" по ОП "Иновации и конкурентоспособност", "Мусала Иновации" ООД търси да назначи на трудов договор на пълно работно време:

Младши експерти

Изисквания:
• Образование –Придобита или в процес на придобиване (семестриално завършил) на образователно-квалификационна степен “бакалавър“ в областта на разработваната иновация – специалности Информатика, Математика, Компютърни системи, Комуникации, Кибернетика, Системи за управление, Роботика и подобни.

• Опит в изпълнение на сходни дейности - Минимум 6 месеца опит в една или повече от следните области: - приложни научни изследвания; - разработка на софтуер; - тестване на софуер и/или комуникационни устройства.

Основни задължения:
• Експертът участва в извършването на научно-приложни изследвания
• Участва в процеса на оценка на функционалните спецификации като формулира въпроси и предложения.
• Участва в процеса на разработка и тестване на проекта.

За кандидатстване изпратете CV на jobs.innovations@musala.com

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Хардуер/Разработка и поддръжка
Софтуер/ Разработка и поддръжка

Населено място:

Гр. София

Дата:

21.03.2018

Организация:

Мусала Иновации ООД

Повече информация за Мусала Иновации ООД може да получите ТУК