СТАЖАНТ - СТРАТЕГИЧЕСКО СНАБДЯВАНЕ И ДОСТАВКИ- София

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

Нашият клиент е световен лидер в производството, търговията и дистрибуцията на стоки от селскостопанския и хранителния сегмент, финасови и промишлени продукти. Търсим отговорни и мотивирани личности, които да станат част от компанията с екип над 1200 служители в страната, за позицията:

СТАЖАНТ - СТРАТЕГИЧЕСКО СНАБДЯВАНЕ И ДОСТАВКИ

Отговорности на позицията:
• Обработка на заявки от вътрешни и външни контрагенти;
• Преглед на одобрените заявки и генерирайте поръчки във вътрешната система на компанията;
• Издаване на поръчки към доставчици и потвърждаване им;
• Комуникация с клиенти, контрагенти и доставчици, относно подадени заявки и поръчки;
• Управление и мониторинг на съществуващите поръчки;
• Октриване на несъответствия в подадените заявки, анализ на причините и предприемане на действия по отстраняването им.

За нас е важно да притежавате:
• Университетско образование в област Икономика, Бизнес администрация, Финанси, Счетоводство или сходни;
• Отлично владеене на Английски език (писмен и говорим);
• Отлични умения с Microsoft Office Suite (Outlook, Word и Excel).
• Умения за работа с ERP системи (SAP или сходни) се счита за предимство.

Компанията предлага:
• Мотивиращо възнаграждение, хибридно посещение на офиса;
• Възможност да започнете кариерата си във водещ световен лидер в своята сфера;
• Стажът е на пълен работен с продължителност 6 месеца;
• Възможност за преминаване към постоянен договор след изтичане на периода при доказани резултати.

* Ако отговаряте на изискванията и бихте желали да станете част от дългогодишният успех на нашият клиент, кандидатствайте със своето CV!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г., безсрочен/

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Стажант

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1500 лева на месец

Категория:

Администрация
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

12.06.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК