Инженер продажби- Пловдив

За наш клиент, водеща компания в областта на търговия с индустриалнa техника и автоматизация, търсим мотивиран и опитен специалист за ролята на:

Инженер продажби

Позицията е подходяща и за кандидати с малък опит и желание за развитие в сферата.

Ключови отговорности:

• Поддържане на активна комуникация с клиенти на компанията;
• Консултиране клиентите за техническите характеристиките и качествата на предлаганите продукти и решения;
• Изготвяне на оферти;
• Договаряне на търговски условия и защита интересите на компанията;
• Изготвяне на необходимите справки и доклади.

Ключови изисквания:

• Опит на подобна позиция;
• Релевантно висше инженерно образование или техникум;
• Добро ниво на английски език;
• Познания в областта на индустриалната автоматизация - хидравлика/ пневматика/ вакуумна техника и/или др.
• Отлични комуникативни и презентационни умения.

Компанията предлага :

• Възможност да разгърнете професионалния си потенциал в успешна и утвърдена компания;
• Приятна и предизвикателна работна среда;
• Въвеждащо обучение;
• Мотивиращо възнаграждение.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и вашите умения и опит отговарят на нашите изисквания, моля изпратете автобиографията като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

13.07.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК