Старши експерт ИТ доставки в Дирекция "Администрация и доставки"

Изисквания:

• Висше икономическо или техническо образование – Магистър
• Професионален опит в сферата на ИТ доставки, търговия или логистика минимум 2години
• Много добра компютърна грамотност – MS Excel, ERP (SAP)
• Английски език на добро работно ниво
• Познаване на процесите по снабдяване и доставка
• Умения за извършване на анализ, прогнозиране и дългосрочно планиране
• Добри организационни умения и умение за работа в екип
• Много добри умения за комуникация и преговори, бизнес етика и лоялност
• Способност за ефективна работа в екип, под напрежение и при спазване на срокове, аналитично мислене и предприемчивост

Основни задължения:

• Организира и провежда процедури за ИТ доставки, спазвайки законовите и нормативни изисквания
• Координира дейностите по изготвяне, съгласуване и подписване на договорите за доставка.
• Води преговори от името на Банката за доставки и подобряване на условията по договорите с външни контрагенти
• Анализира процесите по ИТ доставки в Банката и ръководи икономически целесъобразни оптимизации.

Ние предлагаме:

• Отлична възможност за професионална реализация в голяма и стабилна финансова институция
• Интересна и динамична работа
• Конкурентно възнаграждение и атрактивни социални придобивки

Начин за кандидатстване:

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Витоша № 89Б, 1463 София

Дата:

18.05.2018

Организация:

ОББ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ОББ АД може да получите ТУК