PHP Developer - remote- София

Изи Консулт е най-голямата българска консултантска компания, с над 15 години опит в областта на управлението и развитието на човешките ресурси и подбора на персонал. През последните няколко години развихме експертиза, изградихме специализирани екипи и оптимизирахме услугите си, за да отговорим на специфичните нужди на динамично развиващият се ИКТ сектор.

Обслужваме нуждите на местни и международни бизнес партньори и се стремим да предлагаме на кандидатите си множество възможности за разширяване на кръгозора, усъвършенстване на уменията и кариерно развитие в ИТ сферата.

В търсене сме на опитен PHP разработчик за наш партньор - Fintech компания.

Отговорности:

• Преглеждане, разработване и имплементиране на много-наемателни SaaS финтех приложения;
• Разработване на нови функции към сегашните проекти на компанията;
• Автоматизиране на процесите в компанията;
• Комуникация с продуктовия собственик, главния инженер и външния екип по разработка;
• Разработване на RESTful интеграции с други системи като HRM, Finance, ERP, Payments Systems;
• Ръководене на вътрешнофирмения развоен екип.
Изисквания:

• 5+ години стаж в развойната дейност с PHP и фреймуъркове като Symfony или Zend, Laravel и пр.;
• Дълбоки познания в различните RESTful модели и API имплементации;
• Силни познания в разработката с релационни бази от данни;
• Опит с AWS облачна архитектура ( S3, EC2, EC5, Cloudwatch, Lambda );
• Английски на работно ниво.
Компанията предлага:

• Атрактивно заплащане;
• Допълнително социално осигуряване;
• Страхотен международен екип от професионалисти, които винаги ще ти окажат подкрепа;
• Професионални обучения според интересите на служителите;
• Възможност за изцяло дистанционна работа или работа от клона на компанията в гр. Варна.
Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална професионална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

05.04.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК