Инженер Продажби- Варна

Easy Consult е водеща международна консултантска компания, специализирана в подбора, управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш партньор - водеща компания специализирана в предлагането на продукти за индустриална автоматизация, търсим Инженер Продажби, който да се присъедини към екипа им.

Основни задължения и отговорности:
Отговаряте за осъществяването на фирмените проекти - от създаването до реализацията им;
Изготвяте търговски оферти;
Поддържате пряк контакт с доставчици от страната и чужбина и стриктно следите за графика на изпълнение на доставките;
Осъществявате и поддържате активна комуникация с настоящи и бъдещи клиенти;
Поддържате и актуализирате база данни за цени, продажби и поръчки;
Подготовка за участия и посещения на изложения.
Изисквания към кандидатите:
Висше техническо образование - задължително;
Професионален търговски опит;
Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
Отлични комуникативни и презентационни умения;
Ориентираност към постигане на резултати;
Опит с ERP/SAP ще се счита за предимство;
Много добри компютърни познания и работа с Microsoft Office.
Нашето предложение:
Конкурентно възнаграждение обвързано с постигнатите резултати;
Развитие в компания с международни стандарти;
Възможност за професионално развитие и израстване;
Социални придобивки;
Служебен автомобил, телефон и таблет.

Ако проявявате интерес към тази позиция и сте готови за нови и интересни професионални предизвикателства, моля да ни изпратите Ваша актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат преглеждани при пълна конфиденциалност.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

20.02.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК