Маневрист- София

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.

За наш клиент - лидер на пазара, търсим да назначим:

МАНЕВРИСТ

Отговорности:

Ръководи работата на всички работници в маневрената бригада, включително и на локомотивния машинист;
Познава и стриктно изпълнява плана за извършване на маневрата;
Получава разрешение за извършване на маневра от дежурния ръководител;
Да се убеди в наличността на свободен габарит при извършване на маневра в товаро-разтоварните фронтове;
Изпълнява и други задачи, възложени му от прекия ръководител.

Компанията ви осигурява:

Дългосрочна работа, трудов договор и пълни здравни и пенсионни осигуровки;
Добро стартово възнаграждение;
Допълнителни бонуси и социални придобивки;
Възможност за провеждане на специален курс, за кандидати без опит;
Възстановяване на разходите за гориво;
Ваучери за храна;
Работа на смени.

От Вас очакваме:

Отговорност към работата;
Изпълнителност и дисциплинираност;
Завършено средно образование;
Умение за работа в екип.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

09.04.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК