МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ- Варна

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

За наш динамично развиващ се клиент в сферата на услугите, търсим енергичен и амбициозен колега, за позицията:

МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ

Основни отговорности за вашата роля:
Да поддържате и разширявате търговските отношения с корпоративни клиенти за компанията;
Да създавате и управлявате своя база данни с клиенти, поддържате ефективни и дългосрочни партньорски взаимоотношения с настоящи и потенциални клиенти на компанията;
Да презентирате пакета от услуги предлагани от компанията;
Да анализирате потребностите на клиентите и да подпомагате изпълнението на техните изисквания;
Да следите пазара - тенденции, конкуренти, цени;
Изисквания към кандидатите:
Опит на търговска позиция - минимум 3 години;
Завършено висше образование;
Много добро владеене на Английски език;
Възможност за чести пътувания;
Комуникативна и динамична личност с умение за водене на преговори.
Компанията предлага:
Възможност за професионално развитие в утвърдена компания;
Дългосрочно сътрудничество;
Работа в екип от професионалисти;
Атрактивно и мотивиращо възнаграждение съобразено с вашите изисквания и професионален опит;
Много добър пакет от социални придобивки;
Тиймбилдинги.
Ако тази позиция представлява интерес за Вас и вашите умения и опит отговарят на нашите изисквания, моля изпратете автобиографията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази обява".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Easy Consult притежава удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

06.02.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК