ИТ Мениджър- София

Описание

ИТ Мениджър
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света. Към настоящия момент

Адеко търси да назначи за свой клиент – лидер в предлагането на финансови услуги за автомобилния бранш, служител на позиция:

ИТ Мениджър

Основни задължения:

• Организиране и управление на ИТ и компютърни процеси, проекти;
• Планиране, организиране, контрол и оценка на ИТ и електронни операции с данни;
• Проектиране, разработване, прилагане и координиране на системи, политики и процедури;
• Действия в съответствие с нуждите на потребителите и функционалността на системата, които допринасят за организационната политика;
• Установяване на проблемните области и прилагане на навременни стратегически решения;
• Ръководене на ИТ проекти;
• Настройки, конфигуриране на системи в тестова среда/продуктова среда (добавяне на нови полета, конфигуриране на файлове, инсталиране нова версия на програма, управление на потребителите);
• Администриране на вътрешни системи.

Основни изисквания:

• Технически/ИТ знания за бизнес процесите;
• Основни ИТ познания (сървър, клиент, работа със софтуер);
• Опит с база данни (dbf, SQL);
• Опит в писането на скриптове за база данни (SQL);
• Устен и писмен английски език;
• Умения за решаване на проблеми в динамична и променяща се среда;
• Отговорност, лоялност и професионално отношение към работата.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814 /08.12.2014г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

10.12.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК