ОПЕРАТОР ВЪВЕЖДАНЕ ДАННИ

Нетфинити търси да назначи ОПЕРАТОР ВЪВЕЖДАНЕ ДАННИ

Отговорности:
• Организира и извършва въвеждане на документи и информация съобразно регламентирани изисквания в система за управление;
• Следи внимателно за изпълнение на поставените задачи и срокове;
• Изпълнява и други поставени задачи свързани с длъжността.

Нашите очаквания:
• Отлични комуникативни умения;
• Инициативност;
• Завършено средно образование;
• Умения за спазване на срокове, отговорност и самодисциплина;
• Динамична личност, ориентирана към резултати;
• Опит на подобна позиция ще се счита за предимство, но позицията е подходяща и за хора с малък или без опит.

Нашето предложение:
• Възможност за кариерно развитие;
• Обучение и повишаване на квалификацията;
• Динамична работа в мотивиран екип от професионалисти;
• Трудов договор и пълни осигуровки.

Ако това е предложението, което търсите и считате, че отговаряте на посочените критерии, изпратете ни Вашата подробна автобиография на: info@netfinity.bg

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Дата:

09.07.2018

Организация:

Нетфинити ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за Нетфинити ЕАД може да получите ТУК