Сервизен техник на половин ден

Описание

Сервизен техник (лазерни принтери и копирни машини)

Описание на длъжността: Инсталира и поддържа принтери, мултифункционални устройства, копирни машини и рециклиране на офис консумативи.

Отговорности:
• Инсталиране на принтери, мултифункционални устройства, копирни машини на обекти във Варна и региона;
• Работа по сервизни поръчки и извършване на ремонти и инсталации на печатащи устройства в сервиза и на място при клиента;
• Конфигуриране, преконфигуриране на драйвери на печатащи устройства;
• Рециклиране на офис консумативи

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Електроника и Електротехника
ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

20.07.2018

Организация:

Контракс Варна ООД

Повече информация за Контракс Варна ООД може да получите ТУК